УВАГА!
мінімальна сума замовлення від 2000 грн.
Viewed products
Країна виробник КитайЄмність...
18.5.13
New product
| Країна виробник | Китай |
| Ємність конденсатору | 700 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 10 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Конденсатор пусковий 700MF/250V Motor starting capacitor (клема)
| Країна виробник | Китай |
| Ємність конденсатору | 700 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 10 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Recipient :
* Required fields
or Cancel
No customer reviews for the moment.

$ 1.42

$ 1.48

$ 1.54

$ 1.76

$ 1.94

$ 2.36

$ 2.84

$ 3.10

$ 3.35

$ 3.80

$ 4.14

$ 4.56

$ 5.66

$ 6.50