УВАГА!
мінімальна сума замовлення від 2000 грн.

Пістолет для миття високого тиску універсальний Має гарну якість...

Пістолет для миття високого тиску універсальний 120 bar. Підключення...
Viewed products
Країна виробник КитайЄмність...
18.5.4
New product
| Країна виробник | Китай |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 10 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Пусковий конденсатор 150MF/250V Motor starting capacitor (клема)
| Країна виробник | Китай |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 10 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Номінальна робоча напруга | 250 В |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Recipient :
* Required fields
or Cancel
No customer reviews for the moment.

$ 1.42

$ 1.48

$ 1.54

$ 1.94

$ 2.36

$ 2.84

$ 3.10

$ 3.35

$ 3.80

$ 4.14

$ 4.56

$ 5.06

$ 5.66

$ 6.50