УВАГА!
мінімальна сума замовлення від 2000 грн.

Пістолет для миття високого тиску універсальний Має гарну якість...

Пістолет для миття високого тиску універсальний 120 bar. Підключення...
Viewed products
Країна виробник КитайТип...
18.2.27
New product
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Довжина | 123 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Конденсатор робочий 100mF/450 V (болт-клема)
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 100 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Довжина | 123 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Recipient :
* Required fields
or Cancel
No customer reviews for the moment.

$ 0.60

$ 0.64

$ 0.66

$ 0.70

$ 0.80

$ 0.84

$ 0.88

$ 0.94

$ 1.02

$ 1.05

$ 1.22

$ 1.26

$ 1.30

$ 1.38

$ 1.45

$ 1.70

$ 1.98

$ 2.18

$ 2.44

$ 2.50

$ 2.75

$ 2.80

$ 2.90

$ 3.12

$ 3.60

$ 3.98

$ 4.95

$ 5.86