УВАГА!
мінімальна сума замовлення від 2000 грн.
Viewed products
Країна виробник КитайТип...
18.2.23
New product
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 60 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Довжина | 106 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Конденсатор робочий 60mF/450 V (болт-клема)
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Ємність конденсатору | 60 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Довжина | 106 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Recipient :
* Required fields
or Cancel
No customer reviews for the moment.

$ 0.60

$ 0.64

$ 0.66

$ 0.70

$ 0.80

$ 0.84

$ 0.88

$ 0.94

$ 1.02

$ 1.05

$ 1.22

$ 1.26

$ 1.30

$ 1.38

$ 1.45

$ 1.70

$ 1.98

$ 2.18

$ 2.44

$ 2.50

$ 2.75

$ 2.80

$ 3.12

$ 3.60

$ 3.98

$ 4.35

$ 4.95

$ 5.86