УВАГА!
мінімальна сума замовлення від 2000 грн.
Viewed products
Країна виробник КитайЄмність...
18.1.29
New product
| Країна виробник | Китай |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Довжина | 122 мм |
| Діаметр | 59 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Конденсатор робочий 150mF/450 V (клема) SPL
| Країна виробник | Китай |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Довжина | 122 мм |
| Діаметр | 59 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Recipient :
* Required fields
or Cancel
No customer reviews for the moment.

$ 0.50

$ 0.54

$ 0.62

$ 0.68

$ 0.74

$ 0.78

$ 0.84

$ 0.88

$ 0.92

$ 0.96

$ 1.04

$ 1.10

$ 1.14

$ 1.20

$ 1.28

$ 1.52

$ 1.80

$ 2.02

$ 2.28

$ 2.40

$ 2.68

$ 2.80

$ 2.92

$ 3.44

$ 3.94

$ 4.05

$ 4.78

$ 5.56